Poradenství

systemické poradenství

Osobní konstelace

Individuální konstelace je formou osobního a rodinného poradenství, které vychází ze stejných principů, jako práce ve skupině, jen se místo zástupců používají pojmenované papíry či předměty a v konstelaci zastupuje také průvodce.

Osobní konstelace rodinného, vztahového, či pracovního systému pomáhají k náhledu, diagnostice i pochopení situace, včetně podstatných souvislostí. Konstelace zobrazují skryté vlivy našeho prožívání a přesvědčení, která nás drží v minulosti, nebo slabosti a zacyklení. Ukazují jasně proč se nám něco děje, co doopravdy chceme a také to, co už ne. Zároveň naznačují cestu jak z toho ven, jak jít dopředu, od utrpení k tvoření vlastního osudu. Konstelace nám nabízí nový pohled, nový začátek, nové možnosti.

Imaginace

Jak nahlédnout do své duše? Hlubinná imaginace a hypnoterapie je práce s podvědomím, kdy nacházíme cestu k uzdravení skrze rozšířené vědomí a vnitřní vedení. V uvolněném stavu se nám otevírá hlubší rovina vnímání a citlivosti, zároveň se zvyšuje naše soustředění. S pomocí procítění a vizualizace se dostáváme často k překvapujícímu řešení našich obtíží, rozpuštění dlouholetých bloků, či strachů, k posílení našich přirozených schopností a sebedůvěry.

Imaginace může být naším osobním nástrojem, průvodcem našeho života, aby byl opravdu náš, zdravý, smysluplný a naplňující.

Témata pro poradenství

  • Rodina, děti, partnerské vztahy, životní směr, rozhodování.
  • Psychosomatické obtíže, chronické bolesti, snížená imunita, alergie, apod.
  • Stavy nespokojenosti, strachu, stresu, úzkosti, vyhoření a další.
  • Osobní dovednosti, soustředění, učení, osobní rozvoj, rozšířené vědomí.

Cena poradenství

úvodní konzultace 2hod1500,- Kč
další konzultace 800,- Kč / hod

Nabídka manuálních terapií a masáží

Pro harmonizaci, uvolnění a odstranění fyzických, či energetických zablokování, nabízím další terapeutické služby, jako jsou celostní japonská masáž Zen Shiatsu a aromaterapie. Služby najdete na stránkách janpesicka.cz

poradna jan pešička